Wyróżnieni Godłem "Teraz Polska"

05.06.2009

Od najbliższego poniedziałku, 8 czerwca, Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będzie miało prawo używać Godła Promocyjnego "Teraz Polska" wraz z logo Ciepła Systemowego.

W ten sposób została wyróżniona usługa "Dostawa Ciepła Systemowego w postaci centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody (CW)", którą do Konkursu zgłosiła Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie.

– Od ubiegłego roku uczestniczymy w Programie Promocji Ciepła Systemowego. Został on opracowany przez kilka firm ciepłowniczych w kraju i już na etapie planowania podjęto decyzję o przedstawieniu tego produktu do Godła "Teraz Polska" –
tłumaczy Lesław Złotorowicz, prezes Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

"Ciepło Systemowe" to program, którego celem jest szeroko rozumiana promocja związana z pozytywnym kształtowaniem wizerunku produktu i branży ciepłowniczej.

– Nasz "produkt" to właściwie cała kampania reklamowa Ciepła Systemowego, której celem jest przybliżenie tej marki odbiorcom – tłumaczy Lesław Złotorowicz.

Wszystkie firmy, które biorą udział w programie, mają prawo używać Godła we wszystkich swoich materiałach promocyjnych przez 12 miesięcy (istnieje jednak możliwość przedłużenia tego terminu).

Retransmisję uroczystej gali wręczenia statuetek będzie można obejrzeć w Programie 1 TVP 8 czerwca o godz. 20.20.