Dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć własną działalność

15.04.2009

„Zasady tworzenia biznes planu” – to tytuł kolejnego szkolenia, którego organizatorem jest Urząd Miejski w Zabrzu. Odbędzie się ono od 28 do 29 kwietnia w sali 100 Urzędu Miejskiego przy ul. Wolności 286 i potrwa od godz. 9.00 do 15.00.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Kandzia-Ulrych, przedstawicielka Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw S.A.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Wszystkim uczestnikom szkolenia wydane zostaną certyfikaty potwierdzające ich udział oraz zakres zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz dostarczyć ją w jedną z poniższych dróg: mailowo pod adresem: mwladowska@um.zabrze.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; faksem: (0-32) 37-33-485 lub osobiście do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, ul. Wolności 286, pok. 109.

O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Magdalena Władowska – pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pod numerem tel. (0-32) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Wolności 286.