Szkolenie dla przedsiębiorców

16.02.2009

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału 3-4 marca na bezpłatne szkolenie warsztatowe „Jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą” przeznaczone dla przyszłych przedsiębiorców. Szkolenie finansowane jest ze środków publicznych, a jego realizację zlecono Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw SA z Katowic. Spotkanie z przedsiębiorcami odbędzie się w sali 100 w Urzędu Miejskiego w Zabrzu, przy ul. Wolności 286, w godz. 9.00-15.30.

Zgłoszenia na szkolenie, prosimy pobierać z naszej strony lub osobiście w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta, wypełnione dostarczyć:

1. e-mailowo pod adresem: mwladowska@um.zabrze.pl;
2. faksem: 032 37 33 485;
3. osobiście do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta.

Uwaga! Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona, w związku z czym o udziale decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń!
Dodatkowych informacji udziela Magdalena Władowska – pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pod numerem tel. 0 32 37 33 365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Wolności 286.

Do pobrania:
Karta zgłoszeniowa (doc, 267 kB)