Piłka nożna w Zabrzu

29.01.2009

W miniony weekend w Zabrzu odbył się XVII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze.

W rozgrywkach udział wzięło 8 drużyn: MSPN Górnik Zabrze, Gwarek Zabrze, SMS Łódź, Spartak Trnava, Rekord Bielsko-Biała, Baltica Kaliningrad, GKS Walka Makoszowy i SSA Górnik Zabrze.

Zwycięzcą turnieju został MSPN Górnik Zabrze. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Bielska-Białej, a na trzecim zawodnicy z miasta partnerskiego Zabrza – z Kaliningradu.

Najlepsi zawodnicy uhonorowani zostali statuetką i firmową piłką. Otrzymali je piłkarz Piotr Łopuch z Gwarka Zabrze oraz bramkarz Łukasz Karosek z Rekordu Bielsko-Biała. Tę samą nagrodę otrzymał król strzelców, którym został Dawid Materla z MSPN Górnik Zabrze.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary i komplety strojów firmowych.