Teatr Nowy zaprasza

26.01.2009

8 lutego w Teatrze Nowym w Zabrzu o godzinie 18.00 gościnnie wystąpi Teatr Polski z Bielska-Białej. Tego dnia publiczność będzie miała okazję obejrzeć drugą część wspaniałej farsy Raya Cooneya pt. „MAYDAY 2”.

"MAYDAY 2" to kontynuacja przeboju scenicznego Raya Cooneya, czyli nowe perypetie londyńskiego taksówkarza bigamisty Johna Smitha, który oprócz dwóch żon i dwu mieszkań ma dwoje nastoletnich dzieci. Jest doskonałym mężem i ojcem. Doskonale funkcjonujący układ komplikuje… Internet. Gavin (syn taksówkarza) i Vicki (jego córka) poznają się w sieci. Ich pierwsza randka to dla Johna katastrofa. Bigamia tak, kazirodztwo – stanowczo nie. John zaczyna szaleńczą jazdę pomiędzy domami, by zapobiec katastrofie. Afera goni aferę. Absurd pogania absurd. Zamiana imion, fikanie kozłów, gonitwy z kuchennym nożem, nieporozumienia seksualne, maski pływackie na twarzach… a to dopiero początek!
Fantastyczna zabawa gwarantowana. Bilety na spektakl kosztują 30 zł (ulgowe 20 zł).
 
 
 
11 lutego natomiast o godz. 19.00 w spektaklu "Kontrabasista" Patricka Suskinda na deskach Teatru Nowego wystąpi Jerzy Stuhr. Monodram ten z powodzeniem prezentowany jest od 24 lat na krajowych i zagranicznych scenach.
 
21 lutego zaś Teatr Polski z Bielska-Białej zaprezentuje sztukę "MAYDAY".