Zaproszenie dla przedsiębiorców

16.01.2009

28 stycznia o godz. 12.00, w Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Zabrzu (ul. Jagiellońska 38a), odbędzie się konferencja pn. „Zadania inwestycyjne Miasta Zabrze na rok 2009, a lokalny potencjał gospodarczy”.

Celem konferencji jest przybliżenie zabrzańskim przedsiębiorcom zagadnienia inwestycji planowanych przez Urząd Miejski w Zabrzu w bieżącym roku. W jej ramach zostaną zarówno przedstawione planowane inwestycje w mieście Zabrzu, jak również będzie możliwość uzyskania informacji w zakresie praktycznych, organizacyjnych i prawnych aspektów dotyczących realizacji inwestycji.

Konferencja jest organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu w imieniu prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik oraz Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zabrze.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: 032 277 90 00 Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu.