Szkolenia dla małych firm

16.12.2008

Wydział Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Zabrzu organizuje bezpłatne szkolenie warsztatowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tematem warsztatów będzie biznes plan, stanowiący niezbędny załącznik do wniosku aplikacyjnego o środki finansowe z Unii Europejskiej.

Szkolenie odbędzie się 17 lipca w Urzędzie Miejskim w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7 w sali nr 207 w godzinach 9.00-15.00.

Dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Kozicki oraz Magdalena Władowska z Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, Urzędu Miejskiego w Zabrzu pod numerem telefonu (0-32) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku przy ul. Wolności 286.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.