Impresje plastyczne

28.10.2008

6 listopada o godz. 14.30 zostaną wręczone nagrody laureatom  XIX konkursu rysunkowego z cyklu „Zabrze moje miasto”, które w tym roku przebiegało pod hasłem „ Zabrzańskie Skarbnikowe Gody – impresje plastyczne”.  Impreza i wystawa prac odbędzie się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 3, przy ul. Opolskiej 29.

Do konkursu „Zabrzańskie Skarbnikowe Gody – impresje plastyczne” zgłoszono 325 prac, które wykonane zostały w różnych technikach: grafiki, węgla, ołówka, pasteli suchych i mokrych.  Komisja oceniła ich poziom jako wysoki. Wszyscy artyści poza talentem i umiejętnościami plastycznymi wykazali się doskonałą orientacją w Zabrzu, obserwacją przestrzeni, wielką pomysłowością i wrażliwością estetyczną.
 
Lista nagrodzonych:
Przedszkola
I miejsce – Kohrs Jakub P – 19
II miejsce – Puch Karolina P – 45
III miejsce – Zienkiewicz Dagmara P – 28
Wyróżnienie – Bluszcz Daria P – 45
Wyróżnienie – Sulej Michella P – 18
 
 
Szkoła Podstawowa klasy od I do III
I miejsce – Siębor Wiktoria SP 5
II miejsce – Czyba Agata SP 26
III miejsce – Duda Jagoda SP 43
Wyróżnienie – Kopel Konrad SP 23
 
Szkoła Podstawowa klasy od IV do VI
I miejsce – Kubiak Mateusz SP 22
II miejsce – Polednik Zuzanna SP 26
III miejsce – Biskup Dorota ZSP 7
 
Gimnazjum
III miejsce – Procharska Abigaile Gim. 24
 
Placówki wychowania pozaszkolnego- Przedszkole
Wyróżnienie – Puch Karolina   OPP1
Wyróżnienie – Malkusz Agnieszka Pastel
 
Placówki wychowania pozaszkolnego – klasy od I do III
I miejsce – Grzegorzak Grzegorz OPP3
II miejsce – Pest Aleksandra Pastel
III miejsce – Borowicz Sebastian OPP2
Wyróżnienie – Trzcionka Angelika     OPP1
Wyróżnienie – Groborz Natalia Pastel
Wyróżnienie – Klar Małgorzata Koło plastyczne przy Gim 24/SP 30
 
Placówki wychowania pozaszkolnego – klasy od IV do VI
I miejsce – Szymczak Teresa    Pastel
II miejsce – Staszewska Sandra OPP3
III miejsce – Jarząbek Karolina OPP3
Wyróżnienie – Czarnobaj Anna OPP2
Wyróżnienie – Masztalerz Kamila OPP1
 
Placówki wychowania pozaszkolnego – Gimnazjum i dzieci starsze
Wyróżnienie – Paprotny Patrycja Pastel
Wyróżnienie –  Watoła Justyna OPP1
Wyróżnienie – Szeląg Agata Pastel
Wyróżnienie – Bohdziewicz Grzegorz Pastel
 
Placówki specjalne – Szkoła Podstawowa
I miejsce – Sówka Krzysztof    ZSS 41
II miejsce – Łaszewski Daniel ZSS 39
III miejsce – Zdanowicz Patryk ZSS 39
Wyróżnienie – Konarzewski Mariusz ZSS39
 
Placówki specjalne – Gimnazjum
I miejsce – Gładkowska Ewelina ZSS 39
II miejsce – Kuznowska Iwona ZSS 39
III miejsce – Oleszczuk Anna   ZSS 38
Wyróżnienie – Rychlik Agnieszka Gim. Spec .41