Giełda Dom, Ogród, Zdrowie i Uroda

24.09.2008

Od 27 do 28 września w godz. od 10.00 do 18.00 potrwa VII Giełda Dom, Ogród, Zdrowie i Uroda – targi – wystawa – kiermasz, która zostanie zorganizowana w hali MOSIR w Zabrzu. Impreza odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Zabrza.

Jesienna wystawa wzbogacona została o nowy dział zdrowie i uroda, w zakresie m.in.: medycyny naturalnej, zdrowej żywności, dietetyki, ziół i ziołolecznictwa, farmaceutyki, usług prozdrowotnych, wypoczynku zdrowotnego, sprzętu i urządzeń do relaksu i terapii, biżuterii, ozdób i rękodzieł, które będzie można również kupić na miejscu. Na ekspozycji znajdą się również preparaty zrobione wg receptur św. Hildegardy, orkiszową mąkę, powracający do łask rewelacyjny olej lniany, poduszki i pasy z łuski gryczanej. W drugim dniu targów będzie można skorzystać z porad dietetycznych i zdrowego żywienia, których udzielą nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych z Zabrza.

W dziale "dom" zaprezentowana zostanie branża grzewcza, a na stoisku Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza będzie można prześledzić analizy spalania różnych materiałów.
Ponadto oferta wystawiennicza obejmie meble, stolarkę drzwiową i okienną, ceramikę budowlaną, wyposażenie wnętrz i architekturę ogrodową.
 
Miłośnicy roślin znajdą bogaty i różnorodny wybór roślin ogrodowych i domowych oraz winorośla, byliny, cebule kwiatowe, róże, borówkę amerykańską i wiele innych.
Wstęp wolny.
 
Więcej informacji dostępne na stronie internetowej www.arshorti.pl.