Skarbnikowe Gody

22.09.2008

27 września zapraszamy wszystkich mieszkańców Zabrza do udziału w Skarbnikowych Godach. Wielki i barwny korowód w ramach obchodów Zabrzańskiej Jesieni przejdzie ulicami naszego miasta. Przemarsz rozpocznie się o godz. 11.00 na Placu Wolności i zakończy się w Parku Poległych Bohaterów, gdzie o godz. 12.00 odbędzie się festyn.

Dla dzieci przewidziano barwny program animacyjny „Miasteczko Clownów”, w którym odbywać się będą konkursy oraz zaplanowano wspólną zabawę przy muzyce. W ramach festynu odbędzie się również koncert w wykonaniu Majki Jeżowskiej.

Ważne:
Informujemy, że 27 września, w godzinach od 10.00 do 12.00, nastąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu autobusów w rejonie objętym trasą przemarszu oraz wstrzymanie ruchu tramwajów na odcinku ul. Wolności od Placu Wolności do ul. Torowej.
Ponadto nastąpi:
– całkowite zamknięcie ruchu na ul. Podgórnej w godz. 10.00 – 13.00,
– całkowite zamknięcie ul. Jagielońskiej (od ul. Miarki do ul. Wolności) w godz. 7.00 – 12.00,
– całkowite zamknięcie skrzyżowań od godz. 10.40 – 12.00: Wolności/Trocera, Korfantego/Niedziałkowskiego, Miarki/Powstańców.