Hity Na Koniec Lata

18.09.2008

Zapraszamy 21 września na teren dawnego kąpieliska przy ul. Roosevelta na muzyczne wspomnienie lata. „Hity na koniec lata” – to hasło muzycznej imprezy, w której programie zaplanowano występy kabaretowe, dużo dobrej muzyki oraz wiele atrakcji dla dzieci.

Gwiazdą wieczoru na zabrzańskiej scenie będzie Katarzyna Cerekwicka, która o godz. 20.00 zaśpiewa swoje największe hity. Artystka w „Szansie na sukces” z powodzeniem rozpoczęła karierę muzyczną. Została laureatką nagród, ma na swoim koncie takie przeboje jak Na kolana, Nie ma nic i Zostań.
 
Impreza rozpocznie się już od godz. 16.00. Dzieci będą miały okazję do wspaniałej zabawy z niezapomnianym panem Tik Tak. Natomiast o godz. 17.30 na scenie wystąpi Formacja Nieżywych Schabuff, popularna grupa rockowo-popowa, znana m.in. z takich przebojów jak Baboki, Klub Wesołego Szampana czy Da da da .
 
Specjalnie dla miłośników sceny kabaretowej o godz. 19.00 wystąpi Kabaret Koń Polski.
Znany i popularny kabaret otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym m.in. nagrodę Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie, „Złotą Szpilkę” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru. Wśród licznych nagród znajduje się także prestiżowa Nagroda Młodych im. Stanisława Wyspiańskiego. Szerszej publiczności kabaret znany jest m.in. z telewizyjnego cyklu „Konserwa Kabaretowa”.
 
Podczas Hitów na koniec lata o godz. 21.00 wystąpi także rumuński zespół Akcent. Taneczna muzyka będąca połączeniem nurtu disco, dance i pop wykonywana przez grupę, zjednała jej wielu fanów poza Rumunią, w tym również i w Polsce.
 
Wstęp wolny.