Informacja dla przedsiębiorców

16.07.2008

Wydział Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Zabrzu organizuje 23 lipca szkolenie warsztatowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tematem warsztatów będzie biznes plan, stanowiący niezbędny załącznik do wniosku aplikacyjnego o środki finansowe z Unii Europejskiej

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Wolności 256 w sali nr 100 w godzinach 9.00 – 15.00. Szkolenie warsztatowe jest bezpłatne.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Kozicki oraz Magdalena Władowska z Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Zabrzu pod numerem telefonu (0-32) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku przy ul. Wolności 286.
Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wcześniejszy kontakt.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.