Unijne szkolenie

13.03.2008

Wydział Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Zabrzu zaprasza na szkolenie dla przedstawicieli NZOZ, które odbędzie się w sali nr 207 Urzędu Miejskiego, przy ul. Powstańców Śląskich 5-7, 18 marca w godzinach od 13.00 do 15.00.

Szkolenie będzie poświęcone problematyce programów pomocowych Unii Europejskiej i Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Śląskiego głównie w świetle służby zdrowia.
Szkolenie jest bezpłatne.

Dodatkowych informacji udziela Arkadiusz Kozicki, pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Zabrzu, pod numerem telefonu 032 37 33 365.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zarejestrowanie się za pomocą poczty elektronicznej na adres akozicki@um.zabrze.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane również telefonicznie pod numerem 032 37 33 365.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.