MOSiR pełen trampkarzy

21.01.2008

Drużyny z Czech, Słowacji i Polski wzięły udział w XIII Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy, który rozegrano w piątek i sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

W boiskowej rywalizacji młodych futbolistów uczestniczyła też reprezentacja Podokręgu Zabrze, który był głównym organizatorem zawodów. Nasi gracze zajęli piąte miejsce, natomiast zwycięzcą imprezy okazała się ekipa Jihomoravsky KFS z Czech.

Turniej odbywał się pod patronatem prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik, która uczestniczyła m.in. w uroczystym wręczeniu nagród. Obecni byli także prezes Podokręgu Zabrze Józef Kubica oraz prezes morawskiego okręgu piłkarskiego Dalibor Kuczera.

Podczas zawodów prezydent Małgorzata Mańka-Szulik została wyróżniona Złotą Honorową Odznaką Śląskiego Związku Piłki Nożnej, którą wręczył jej prezes Rudolf Bugdoł.

Rozpoczęcie turnieju Przywitanie gości