Zabrzańskie Anioły

20.12.2007

Rozstrzygnięty 19 grudnia konkurs plastyczny "Anioły" dla zabrzańskich przedszkoli, szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz  placówek wychowania pozaszkolnego okazał się być prawdziwym popisem talentów młodych mieszkańców naszego miasta. Zgłoszone prace wykonane zostały w różnych technikach, a ich oryginalność zachwycała odwiedzających wystawę w Szkole Podstawowej nr 17. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 „Centrum Edukacji Twórczej”, które zorganizowało konkurs oraz jury mieli w czym wybierać. Zgłoszono bowiem 167 prac. 

  A oto lista nagrodzonych :

Przedszkola :

I miejsce: MAGDALENA MAJSAK  lat 6, SP 42

wyróżnienie:  MAKSYMILIAN IWANICKI lat 6, Społeczne Przedszkole Integracyjne „Skrzat”

Szkoły Podstawowe  klasy I-III:

I miejsce: KRZYSZTOF ULICKI, lat 7, SP 42

II miejsce:  WERONIKA BLANK, lat 7, SP 42

III miejsce: SARA KUSZ, lat 8, SP 32

wyróżnienie: MAJA KACZMARZYK lat 7, SP 6

Szkoły Podstawowe klasy I V– VI:

I miejsce: LUIZA WALASZCZYK lat 10, SP 28

II miejsce: AGATA IŻYKOWSKA lat 10, SP 8

III miejsce: PIOTR WYSOCKI, lat 11, SP 11

wyróżnienie: DOMINIKA  MICHALSKA, lat 11, SP 42

Szkoły Specjalne młodsze klasy:

wyróżnienie:

DAWID RADKOWSKI,  lat 11 SP „Nasz Dom”

KAROLINA KOŃCZAKOWSKA, lat 12,  CEiR

Szkoły Specjalne starsze klasy:

I miejsce: KAROLINA CZYŻYKIEWICZ, lat 16 ZSS 41

II miejsce: EWA ZAREMBA, lat 15, ZSS 39

III miejsce: ZBYSZEK ZAWADZKI,  lat 20, ZSS 41

wyróżnienie: WALDEMAR GREGONIS, lat 17, ZSS 33

Placówki Wychowania Pozaszkolnego, Przedszkola:

I miejsce: ZUZANNA STACHURA lat 6, "Pastel"

II miejsce: JULIA KASPEREK lat 6, OPP-3

III miejsce: PRZEMYSŁAW STROJKOWSKI, lat 5, „Pastel”

Placówki Wychowania Pozaszkolnego, Szkoły Podstawowe klasy I- III:

I miejsce: DOMINIK RYCHLEWSKI, lat 7 , OPP – 4 „ CET”

II miejsce: ALEKSANDRA PEST, lat 7, „Pastel”

III miejsce: WIKTORIA DYNAK, lat 7, OPP- 4 „CET”,

wyróżnienie: PAULINA STROJKOWSKA, lat 7, „Pastel”

Placówki Wychowania Pozaszkolnego, Szkoły Podstawowe klasy IV – VI:

I miejsce: SMOŁUCHA ANNA, lat 10, "Pastel"

II miejsce: DARIA HADAŁA, lat 11, „Pastel”

III miejsce: WIKTOR  PASTWA lat 11 „Pastel”

wyróżnienie:

JEREMIASZ SZYP lat 13, „Pastel”

AGATA CZECHOWSKA lat 12, „ Pastel”

Wszystkim młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.