Zło dobrem zwyciężaj

12.12.2007

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 zaprasza na  dwudniowe warsztaty teatralne ,,Zło dobrem zwyciężaj”, które odbędą się z udziałem młodzieży działającej w  grupach teatralnych różnych placówek oświatowych w Zabrzu. Organizowane są one 13 grudnia w godzinach od 16.00 do 19.00 i 14 grudnia w godzinach od 16.00 do 20.00.

Warsztaty prowadzić będą  absolwenci wydziału Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży PWST w Krakowie. Każde spotkanie składać się będzie z zadań aktorskich w planie żywym i przygotowań do realizacji etiud teatralnych. Pokaz spektaklu zrealizowanego podczas warsztatów odbędzie się 14 grudnia o godz. 18.00 w auli LO nr 3  w Zabrzu, przy ul. Sienkiewicza. Warsztaty są bezpłatne.

W ramach modułu sportowego tego samego projektu 15 grudnia w godzinach od 9.00 do 12.00 w ZSO nr 5 przy ul. Piłsudskiego odbędzie się  turniej siatkarski drużyn wystawionych przez placówki wychowania pozaszkolnego.

OPP3 pozyskało środki finansowe na Projekt „ Zło dobrem zwyciężaj” w ramach konkursu na programy edukacyjne i profilaktyczno-wychowawcze, realizowane przez placówki wychowania pozaszkolnego w ramach rządowego programu poprawy bezpieczeństwa w szkołach i placówkach „ Zero tolerancji dla przemocy w szkole”, realizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty.