Jubileusz zabrzańskiej firmy

01.10.2007

W piątek Termoizolacja S.A. obchodziła 60–lecie działalności. Z tej okazji jubileuszowe życzenia na Roberta Skrobisza, prezesa firmy, przekazała m.in. Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Termoizolacja S.A. jest jedną z wiodących firm specjalizujących się w wykonywaniu izolacji przemysłowych. Realizuje prace na terenie Polski, Europy, Środkowej Azji i Afryki. Przedsiębiorstwo posiada oddziały w kraju: w Tarnowie i Zabrzu, Poznaniu, Oświęcimiu oraz w Niemczech, we Francji, w Irlandii, Szwecji oraz w Kosowie. Przynależy do struktur Grupy KAEFER Isoliertechnik – światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w prawie 40 krajach – od Europy Zachodniej po Australię. W związku z dynamicznym rozwojem, by ułatwić efektywne zarządzanie międzynarodową organizacją, w firmie wdrażany jest system SAP.

Termoizolacja S.A. została nominowana do “Gazel Biznesu” w roku 2003, 2004, 2005. Jest laureatem Medalu Europejskiego przyznawany przedsiębiorcom, którzy swoją postawą aktywnie wspierają proces integracji europejskiej. Firma jest m.in. członkiem Business Centre Club oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.