Scrabblowy weekend

29.05.2007

Polska Federacja Scrabble oraz Uczniowski Klub Sportowy „Anagram”, we współpracy z władzami samorządowymi Zabrza, organizują w dniach 2-3 czerwca 2007 r. XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble. Zabrzański turniej jest ogólnokrajową konfrontacją najlepszych polskich graczy. Swój udział w turnieju potwierdzili już prawie wszyscy scrabblowi mistrzowie Polski.

Turniej ten jest także skierowany do osób, które w scrabble grają jedynie towarzysko, traktując tę grę jako sposób na ciekawe i rozwijające spędzanie czasu w gronie przyjaciół czy rodziny. W Mistrzostwach mogą wziąć udział także wszyscy, które jeszcze nigdy nie grali na profesjonalnych zawodach – dla nich udział jest nieodpłatny, zaś organizatorzy wszystkim uczestnikom gwarantują drobne nagrody i turniejowe pamiątki. System rozgrywek pozwala zachować przyjemność gry na zasadzie, że ciągle gra się z przeciwnikami, którzy mają podobne wyniki.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę, 2 czerwca, o godz. 12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Guido” w Zabrzu, przy ul. 3 Maja 91a i potrwają do ok. godz. 20.00 W niedzielę, 3 czerwca, rozgrywki odbędą się pomiędzy godz. 10.00 a 15.30. Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części rozgrywek, a nawet dołączenia na jedną partię.

Więcej informacji na stronie turnieju