Otwarte sale gimnastyczne

14.03.2007

Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Zabrzu informuje, że 1 marca w wybranych zabrzańskich publicznych szkołach i placówkach oświatowych ruszył program sportowych zajęć pozalekcyjnych „Otwarte sale gimnastyczne”. Program jest realizowany na terenie szkolnych sal gimnastycznych, w każdej z dzielnic miasta.

Głównym celem programu jest upowszechnienie sportowego, zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty i prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego. Program finansowany jest z budżetu miasta. Szczegółowe informacje udzielane są przez szkoły uczestniczące w programie.

Harmonogram zajęć w ramach programu „Otwarte sale gimnastyczne” Harmonogram zajęć w ramach programu „Otwarte sale gimnastyczne” (62.86 KB)