Konferencja dla przedsiębiorców

26.02.2007

Regionalna Sieć Promocji i Transferu Technologii oraz gliwicka Agencja Rozwoju Lokalnego sp. z o.o. zapraszają przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek badawczo-rozwojowych na Dzień Informacji o Transferze Technologii, którego tematem będą „Wyzwania prawne i możliwości technologiczne w ochronie środowiska”.

Spotkanie rozpocznie się 9 marca o godz. 8.30 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 18 b. Szczegółowy program oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.rsptt.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną nie tylko aktualnie obowiązujące przepisy prawne związane z ochroną środowiska. Na przykładach działań kilku firm z sektora MŚP oraz prac prowadzonych przez jednostki badawczo-rozwojowe, prowadzący zaprezentują również, jak wdrożenie rozwiązań w dziedzinie ochrony środowiska może przyczynić się do osiągnięcia sukcesów nie tylko handlowych, ale również przyczyni się do rozwiązania znacznych problemów środowiskowych.

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Sylwia Rudek-Matuszczak, tel.: 032 33 93 123, fax.: 032 33 93 119, e-mail: arl@rsptt.pl