Tytuł Pracodawcy Roku odebrany

15.01.2007

Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem otrzymało nagrodę Grand Prix Solidny Pracodawca Roku. Tym wyróżnieniem nagradza się przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy i wspomagających pracowników w podnoszeniu kwalifikacji. 12 stycznia tytuł ten, przyznawany przez grupę Media Partner, odebrał prezes zarządu Zbigniew Pucek.

Wśród zaproszonych gości była m.in. prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. W swoim przemówieniu podziękowała przedsiębiorstwu za dobrą promocję miasta.

Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem wykonuje szeroki zakres usług kolejowych. Na początku tego roku połączyło się z Kopalnią Piasku z Dąbrowy Górniczej i nosi nazwę Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego Holding S. A.