Rozkład jazdy autobusów PKS
Przystanek: Zabrze, ul. Goethego (naprzeciw dworca autobusowego)
Miejscowość | Przez | Godziny odjazdu |
Częstochowa | Tarnowskie Góry, Hutki | 7.05LVd 10.55Lg 14.20UnVd 16.15UPg 19.15Lng |
Cieszyn | Tychy, Bielsko-Biała, Ustroń, Wisła | 5.45Ef kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
Gliwice | Zabrze-Maciejów | 8.56Lg 12.10Fmg 17.31Lng |
Gliwice | 14.20NnPh 20.10UPi | |
Jastrzębie-Zdrój | Gliwice, Rybnik, Wodzisław Śl. | 9.37UPg |
Katowice | Bytom | 7.15ce |
Kołobrzeg | Gliwice, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Poznań, Wałcz | 21.15Ef kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych |
Mrzeżyno | Poznań, Gryfice, Real, Pobierowo | 20.00be |
Pajęczno | Tarnowskie Góry, Herby, Kłobuck, Miedźno, Zawady, Działoszyn | 15.45Fmg |
Racibórz | Gliwice, Rudy, Nędza | 11.30LVd 18.40UnVd |
Sanok | Katowice, Kraków, Tarnów, Jasło, Krosno | 10.15LPh |
Zakopane | Będzin, Olkusz, Kraków, Myślenice, Nowy Targ | 7.58UPi |
Legenda:
- b – kursuje w czwartek, piątek, sobotę, niedzielę w okresie letnich wakacji szkolnych
- c – kursuje w piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek w okresie letnich wakacji szkolnych
- d – obsługuje TRAVEL-BUS, tel. (032) 415-31-62
- e – obsługa PKS Gliwice i PKS Gryfice, tel. (091) 469-83-26
- f – obsługa PKS CONNEX Kołobrzeg, tel. (094) 352-34-91 wspólnie z PKS Cieszyn, tel. (033) 852-02-80
- g – obsługuje PKS Częstochowa, tel. (034) 379-11-30
- h – obsługuje PKS CONNEX Sanok, tel. (013) 463-41-04
- i – obsługuje PKS Gliwice
- m – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra
- n – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra, Wielką Sobotę
- E – kurs ekspresowy
- F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
- L – nie kursuje w I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia, I i II dzień Świąt Wielkanocnych, Nowy Rok
- N – nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia, I dzień Świąt Wielkanocnych
- P – kurs pośpieszny
- U – nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia i w I dzień Świąt Wielkanocnych oraz Nowy Rok
- V – kurs przyspieszony
Informacja: tel. 0300-300-134, z tel. komórkowych: *720-81-34
Przystanek: Zabrze, ul. Goethego (po stronie dworca autobusowego)
Miejscowość | Przez | Godziny odjazdu |
Cieszyn | Katowice, Bielsko-Biała, Wisła | 5.45Eb |
Kołobrzeg | Poznań, Piła, Wałcz, Połczyn | 21.15Eb |
Rybnik | Ornontowice, Czerwionka | 6.10F 7.45F 9.10F 10.10Fm 11.00F 12.15F 13.30Fm 14.40F 15.50F 17.00Fm 18.10Fm 19.20Fm |
Legenda:
- b – kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
- m – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra
- E – kurs ekspresowy
- F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
PKS Rybnik
Rozkład ważny od: 25.06.2006